ЖеланияКорзина

AB King Pro тренажеры спортивные АБ Кинг Про для пресса

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
1 750 грн
Минимальный заказ: 0.00 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киев, ул. Б Гмыри
Skype: zakaz11
Написать компании

Описание

Тренажер Ab Kіng Pro — це тренажер, за допомогою якого Ви зможете швидко і без особливого зусилля удосконалити і створити рельєфними всю групу черевних м'язів.

Тренажер Ab Kіng дозволяє Вам відхилятися на 200 градусів (нижче паралелі) і тим самим збільшувати діапазон руху, одночасно впливаючи на верхні, центральні і нижні м'язи преса. За допомогою цієї разючої системи Ви можете натренувати плоский прес усього за кілька тижнів. Вам більше не прийдеться перенапружувати спину. Спеціальна підтримка спини тренажера Ab Kіng підтримує Вашу шию і спину, запобігаючи ризик їхнього ушкодження. Тренажер Ab Kіng має 4 рівні навантаження. Тренажер Ab Kіng призначений для тренувань усередині приміщення, і не призначений для занять на свіжому повітрі (на вулиці).

Тренажер Ab Kіng повинний стояти на рівній поверхні. Будьте упевнені, що Ви використовуєте навантаження, що відповідає Вашим фізичним здібностям. Для кращих результатів намагайтеся, щоб Ваші абдоминантные (черевні) м'язи постійно знаходилися в роботі. Намагайтеся поменше використовувати навантаження на руки. Під час занять на тренажері Ab Kіng стежите за тим, щоб Ваша голова знаходилася на тренувальному сидінні. При цьому тримаєте шию рівно, це дозволить поліпшити Вашу поставу Тренажер Ab King Pro. Більше фото

Ширина рамы —30см

Диаметр трубы в основании левой правой загнутой дуги — 31,7мм

Вага тренажера Ab Kіng: 14,6 — з упакуванням; 12,9 — без упакування.

Розміри коробки тренажера Ab Kіng: 118 Х 24 Х 44,5 см.

Максимальна вага користувача: 70 кг.

  • Цена: 690 грн.

Характеристики

Вид
для мышц пресса

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх